top of page
Playing Trumpet

Přinášíme život do firem

Společně tvoříme Svět,
kde se dobře pracuje a žije.
 

V roce 2008 založila Darina Doubravová s podporou Gisely Erler dceřinou společnost pme Familienservice v České republice. Ve spolupráci s Commerzbank AG v Praze vytvořila a zahájila pilotní projekt na podporu zaměstnanců a zaměstnankyň této banky s názvem "Familienservice". Jednatelkou společnosti je nyní Zuzana Rambousková. V roce 2012 vznikla iniciativa Život do firmy, kterou nyní naplno žijeme. 

Stejně jako mateřská společnost v Německu, reaguje i pme Familienservice v České republice na aktuální situaci ve společnosti, na potřeby zaměstnaných a vítá snahu každého zaměstnavatele podpořit své spolupracovníky při slaďování profesního a rodinného života a k  jejich sociální odpovědnosti.

Dialog. Spolupráce. Partnerství.

Mnoho společností, úřadů a asociací s námi spolupracuje již mnoho let. Pečujeme o dlouhodobé vztahy. Klíčová je komunikace. Vedeme neustálý dialog s našimi zákazníky a partnery, můžeme tak reagovat na měnící se potřeby a dostatečně včas vyvinout vhodná řešení. Tento přístup je součástí  naší firemní kultury a je základním kamenem našeho fungování. Zvláštností našich vztahů s našimi zákazníky je silné emoční pouto s nimi a naše orientace na dlouhodobé partnerské vztahy.

Naši lidé mají při své práci vysoký stupeň autonomie, protože jsme přesvědčeni, že pouze nezávislí zaměstnanci jsou kreativní a motivovaní.  Rozsah, v jakém se mohou lidé rozvíjet - bez ohledu na jejich věk a odbornou přípravu, je neomezený. Při spolupráci s námi si můžete být jistí, že bude respektován váš život jako celek, bereme vás i s vaši rodinou, osobními zájmy, talenty.  

Hodnoty

pme Familienservice v číslech

70 poboček

75 školek

Více než 70 poboček v České republice, Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Provozovatel více než 75 firemních zařízení pro děti v   Německu. V  České republice poskytujeme poradenské služby při zřizování a provozování dětských skupin.

1900 zaměstnanců 

3,3, milionů lidí

24 hodin denně, 365 dní v roce

Cíl 3 Zdraví a Kvalitní život, SDGs

Máme více než 1 900 vlastních zaměstnanců

Naše služby využívá přibližně 3,3 milionu lidí - zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

Firemním zákazníkům připravujeme akce na míru, např. family day, den zdraví apod.

Ke sdílení zkušeností organizujeme setkávání odborníků z oblasti HR, 
HR brunche, kulaté stoly, konference 

Poskytujeme okamžitou podporu v   případě akutních problémů    s  dostupností 24 hodin denně.

Naší činností pomáháme k naplňování cílů udržitelného rozvoje. 

SDGs poster.png
bottom of page